MİDEA

Midea Klima, üstün bio filtre özelliği ile havadaki çok küçük toz parçalarını tutarak bakteri, mantar ve mikropları etkisiz hale getirir. Yaşadığınız mekanı ekonomik çözümlerle ferah ve sağlıklı bir ortama dönüştürür.

Bio filtre içeriğindeki eko filtre sayesinde havadaki çok küçük toz parçalarını tutar ve biyolojik enzim özelliği ile bakteri, mantar ve mikropları etkisiz hale getirir. Biyolojik enzim filtresinde bulunan enzimler ise bakterilerin hücre duvarlarını eriterek onları yok ettiğinden klasik klimalarda yaşanan “tekrarlanan kirlilik” sorunu ortadan kalkar. Bio filtre ile bakterilerin %95’i yok edilirken 0.3 um’den küçük toz partiküllerinin %99’u tutulur. Böylece bir yandan sterilizasyon sağlanırken diğer yandan tozlar yok edilmiş olur.

Aynı zamanda Midea klimalar, şelale ve ormanlık alanlarda bol miktarda bulunan negatif iyonların rahatlatıcı ve canlandırıcı etkisini, iyon jeneratörü sayesinde odanıza getirir. Negatif iyonlar sayesinde sinir sistemi, kan dolaşım sistemi ve ciğerlerinizin işleyişi olumlu etkilenir, astım, zatürre gibi çeşitli solunum yolu hastalıkları riski önemli ölçüde azalır.

ürün modelleri için tıklayınız »

 

 

 

Ana Sayfa  -  Klimalar  -  Soğuk Hava Deposu  -  Bobinaj  -  Referanslar  -  Hakkımızda  -  İletişim

Copyrihgt © 2005 ArifElektroteknik.com / All Rights Reserved.